Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej

Koszty związane z pobytem w przedszkolu (pobierz PDF)

Pobyt w przedszkolu może być:

• 5 - cio godzinny  od 6.30 - 12.00.

(dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15  a odebrać przed obiadem -  o 12.00. Wyjątek stanowią dzieci, które zostają na obiad  - wówczas dziecko należy odebrać o godzinie 12.30.)

• 9 - cio godzinny tj. od 6.30 – 15.30

(dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15 a odebrać max o 15.30 - można również wcześniej)

Pobyt w Niepublicznym Przedszkolu "Zakątek Malucha" w Jodłowej wiązać się będzie
z następującymi kosztami:

1. Dzieci do 5-ciu godzin - czesne 25 zł/miesięcznie
  2. Dzieci powyżej 5-ciu godzin - czesne 125 zł/miesięcznie
    Czesne nie podlega odpisom, jest to kwota stała. Opłatę czesnego należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe przedszkola (po wcześniejszym otrzymaniu rachunku).

Bank BGŻ BNP PARIBAS 50203000451110000004073690

3. Wyżywienie dziecka - stawka całodniowego wyżywienia to ok. 10,31zł (za 3 posiłki dziennie tj. śniadanie 3,10 zł - godz. 9.00, obiad  dwudaniowy z kompotem 5,81 zł  - godz. 11.45 – 12.00, podwieczorek 1,40 zł godz. 14.30)
  4. Składka na wyprawkę plastyczną – 70zł na semestr – płatność do 21.09.2021r.

* wówczas nie zakupujecie Państwo żadnych art. plastycznych w ciągu całego semestru

5. Podręczniki zakupuje dla Państwa przedszkole. Komplety na cały rok są w następującej cenie:
    - 6-latki - „Ciekawa zabawa” – 120zł (grupa „Tropiciele Marzeń” i 6-latki grupa „Mali Botanicy”)
    - 5-latki zestaw mieszany - „Ciekawa zabawa” – 116zł  (5-latki grupa „Mali Botanicy”)
    - 5-latki - „Ciekawa zabawa” – 112zł (grupa „Poszukiwacze Wiedzy”)
    - 4-latki - „Ciekawa zabawa” – 86zł (grupy „Mali Odkrywcy” i „Dzieciaki Bystrzaki”)
    - 3-latki - „Ciekawa zabawa” – 75zł (grupy „Leśne Ludki” i „Misie Tulisie”

Płatności za podręczniki prosimy dokonywać w biurze przedszkola – nie na konto do dnia 20.09.2021.

Posiłki podlegają odliczeniu, po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności dziecka w przedszkolu do godziny 14.00 dnia wcześniejszego. Koszty wyżywienia naliczane są po zakończonym miesiącu. Wyżywienie (dokładnie obiad) częściowo może być finansowane przez GOPS w Jodłowej. Należy udać się do GOPS- u i złożyć odpowiedni wniosek.

Zajęcia dodatkowe oferowane przez nasze przedszkole odbywają się w godzinach popołudniowych (oprócz języka angielskiego i religii, spotkania z psychologiem) - w dalszym ciągu są to zajęcia bezpłatne i są to:

muzykoterapia, bajkoterapia, gimnastyka korekcyjna i ogólna, ZUMBA, logopedia, dodatkowe warsztaty plastyczne i teatralne, zajęcia muzyczne.