Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej

Pobyt w przedszkolu może być:

• 5 - cio godzinny  od 6.30 - 12.00.

(dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15  a odebrać przed obiadem -  o 12.00. Wyjątek stanowią dzieci, które zostają na obiad  - wówczas dziecko należy odebrać o godzinie 12.30.)

• 9 - cio godzinny tj. od 30 – 15.30

(dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15 a odebrać max o 15.30 - można również wcześniej)

Pobyt w Niepublicznym Przedszkolu "Zakątek Malucha" w Jodłowej wiązać się będzie
z następującymi kosztami:

1. Dzieci do 5-ciu godzin - czesne 25 zł/miesięcznie
  2. Dzieci powyżej 5-ciu godzin - czesne 125 zł/miesięcznie
    Czesne nie podlega odpisom, jest to kwota stała. Opłatę czesnego należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe przedszkola (po wcześniejszym otrzymaniu rachunku).
  3. Wyżywienie dziecka - stawka całodniowego wyżywienia to ok. 10,31zł (za 3 posiłki dziennie tj. śniadanie 3,10 zł - godz. 9.00, obiad  dwudaniowy z kompotem 5,81 zł  - godz. 11.45 – 12.00, podwieczorek 1,40 zł godz. 14.30)

Posiłki podlegają odliczeniu, po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności dziecka w przedszkolu do godziny 14.00 dnia wcześniejszego. Koszty wyżywienia naliczane są po zakończonym miesiącu. Wyżywienie (dokładnie obiad) częściowo może być finansowane przez GOPS w Jodłowej. Należy udać się do GOPS- u
i złożyć odpowiedni wniosek.

Zajęcia dodatkowe oferowane przez nasze przedszkole odbywają się w godzinach popołudniowych (oprócz języka angielskiego i religii, spotkania z psychologiem) - w dalszym ciągu są to zajęcia bezpłatne i są to: muzykoterapia, bajkoterapia, gimnastyka korekcyjna i ogólna, ZUMBA, logopedia, dodatkowe warsztaty plastyczne i teatralne, zajęcia muzyczne.