Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

Gr. "STARSZAKI" - wychowawca

 mgr Ewelina Dubas

nauczyciel kontraktowy

 Czytaj więcej...

 


 

Gr. "MALUSZKI" - wychowawca

 mgr Anna Maziarka - Grodzka

Czytaj więcej...

 


 

Gr. "ŚREDNIAKI" - wychowawca

 mgr Barbara Zięba

nauczyciel

Czytaj więcej...

 


Gr. "KRASNALE" - wychowawca

 mgr Anna Antas - nauczyciel

Czytaj więcej...

 


 

Gr. "ŚREDNIAKI" - pomoc nauczyciela

Anna Kumięga

Czytaj więcej...

 

 

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.