Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

Nazywam  się Anna Antas. W  Niepublicznym Przedszkolu  „ Zakątek Malucha’’ w Jodłowej pracuje od września 2017 roku. Obecnie jestem wychowawcą w najmłodszej grupie „Krasnale”. W swojej pracy staram się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu przyniósł dzieciom wiele radości i wpłynął zarazem na ich wszechstronny rozwój. Ważne jest dla mnie, aby każde dziecko w przedszkolu czuło się ważne, bezpieczne i było cały czas radosne. W 2012 roku ukończyłam pedagogikę Społeczno-Opiekuńczą   w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie zdobywając tytuł licencjata.

 Natomiast w roku 2014 ukończyłam studia na  Akademii  Humanistyczno-Ekonomicznej  w Łodzi i uzyskałam tytuł magistra Edukacji Wczesnoszkolnej.  W czasie swojej pracy w zawodzie ukończyłam liczne szkolenia. Pozwoliły mi one  poszerzyć wiedzę i umiejętności, które mogę wykorzystać w codziennej pracy z dzieci.

 

Szkolenia, które ukończyłam:

 • Rola nauczyciela i przedszkola w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych"
 • "Skuteczne rozwiązywanie konfliktów"
 • "Odimienna metoda nauki czytania"
 • "Jak motywować dziecko"
 • "Nauczycielska diagnoza gotowości do podjęcia nauki szkolnej"
 • "Jak budować dobre relacje w grupie"
 • "Terapeuta zajęciowy"
 • "Logorytmika"
 • "Bajkoterapia"
 • "Taniec, muzyka, zabawa w edukacji dziecka"
 • "Gimnastyka. Kreatywne ćwiczenia gimnastyczne dla dzieci z elementami jogi"
 • "Szkolenie z obsługi tablicy multimedialnej"

 

 Prywatnie interesuje się  podróżami, a także lubię aktywnie spędzać wolny czas. Jazda na rowerze i góry to jest to co lubię!!!!:)

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.