Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

Pani Jesień do nas przyszła ....wspaniałe powitanie Pięknej Pani przez dzieci z gr. „Maluszki i Krasnale” .... 

🍄🍄🍄🍄🍄

🍁🍁🍁🍁🍁🍁

Dnia 21-go września do najmłodszych grup z naszego przedszkola zawitał ciekawy gość, który wzbudził zainteresowanie wśród przedszkolaków, a była to złota Pani Jesień. Nasz gość przybył do nas obdarowany różnorakimi jesiennymi darami. W koszyku Pani Jesień dzieciaki znalazły: kasztany , żołędzie, jarzębinę, orzechy, a także mnóstwo warzyw i owoców. Dzieci w przebraniu wróżki za pomocą magicznej różdżki odkrywały tajemnicze jesienne dary. Przedszkolaki dowiedziały się jakie zmiany zachodzą w naszej przyrodzie wraz z przybyciem Pani Jesień, a także jak ludzie i zwierzęta przygotowują się na przyjście zimy. Dzieci na koniec zajęć mogły założyć kreację Pani Jesień podobną do tej którą miał na sobie nasz gość i usiąść na jej tronie. Cieszymy się bardzo, że nasz gość zostanie z nami, aż do 22go grudnia , kiedy to Pani Jesień ustąpi władzy Pani zimie;)

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.