Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej

Informacje o kosztach pobytu dziecka w Niepublicznym Przedszkolu "Zakątek Malucha" w Jodłowej w roku przedszkolnym 2018/2019

Pobyt w przedszkolu może być:

• 5 - cio godzinny  od 6.30 - 12.00.
    (dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15  a odebrać przed obiadem -  o 12.00 )
    Wyjątek stanowią dzieci, które zostają na obiad  - wówczas dziecko należy odebrać o godzinie 12.30.
  • 9 - cio godzinny tj. od 30 - 16.00.
    (dziecko należy przyprowadzić do przedszkola najpóźniej do godz. 8.15 a odebrać max o 16.00 - można również wcześniej)

Pobyt w Niepublicznym Przedszkolu "Zakątek Malucha" w Jodłowej wiązać się będzie z następującymi kosztami:

1. Dzieci do 5h -czesne 0 zł/miesięcznie
  2. Dzieci powyżej 5-ciu godzin- czesne 100 zł/miesięcznie

Czesne nie podlega odpisom, jest to kwota stała obowiązująca dzieci przebywające w przedszkolu powyżej 5-ciu godzin.

Opłatę czesnego należy dokonać do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe przedszkola lub gotówką u Pań prowadzących grupy.

Bank BGŻ BNP PARIBAS 50203000451110000004073690

1. Wyżywienie dziecka - stawka całodniowego wyżywienia to ok. 9,20 zł (za 3 posiłki dziennie tj. śniadanie 2,70 zł - godz. 9.00, obiad  dwudaniowy z kompotem 5,20 zł  - godz. 12.00, podwieczorek 1,30 zł godz. 14.30)
    Posiłki podlegają odliczeniu, po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności dziecka w przedszkolu do godziny 14.00 dnia wcześniejszego. Koszty wyżywienia naliczane są po zakończonym miesiącu, czyli pierwsza płatność będzie w październiku - opłata za wyżywienie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe przedszkola lub u Pań prowadzących grupy. Wyżywienie częściowo może być finansowane przez GOPS w Jodłowej. Należy udać się do GOPS- u i złożyć odpowiedni wniosek.
  1. Składka na wyprawkę plastyczną - 60 zł na semestr - płatność do 17.09.2018
    *wówczas Państwo nie zakupujecie żadnych art. plastycznych w ciągu całego semestru)
  1. Podręczniki - zakupu dokonuje dla Państwa przedszkole. Komplety na cały rok są w następującej cenie:
    - 6 cio latki - 118 zł " Olek i Ada" B+
    - 5 cio latki - 114 zł "Olek i Ada" B
    - 4  latki - 78 zł "Olek i Ada" A+
    - 3 latki - 68 zł "Olek i Ada" A
    - 2 latki - 20 zł - "Radosny 2 latek"
    Płatność za podręczniki do 30.09.2018.
  1. Ubezpieczenie NNW (24h/dobę przez cały rok) - dobrowolny kosz jednorazowy wysokości 29 zł - płatność ubezpieczenia do 30.09.2018
  2. Książka do języka angielskiego - 20 zł (tylko grupa "Starszaki".

Zajęcia dodatkowe oferowane przez nasze przedszkole odbywać się będą w godzinach popołudniowych (oprócz języka angielskiego) - w dalszym ciągu są to zajęcia bezpłatne i są to: muzykoterapia, bajkoterapia, gimnastyka korekcyjna i ogólna, logopedia, religia, dodatkowe warsztaty plastyczne i teatralne, język angielski dla grup młodszych.

Zajęcia dodatkowe  rozpoczną się w październiku.