Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

 

Przedszkole dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w następujących grupach:  

  1. "Starszaki" - 1 miejsce dla 5 - cio latka (rok urodzenia 2012)
  1. "Średniaki" - 1 miejsce dla 4 lub 5 - cio latka (rok urodzenia 2014 i 2015)
  1. "Maluszki" - 2 miejsca dla 3 - latka (rok urodzenia 2015)
  1. "Krasnale" - 6 miejsc dla 2,5 - 3 latka (rok urodzenia 2015 i 2016) 

 

Zapraszamy serdecznie. Zapisy trwają cały rok.

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.