Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka” 

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w czwartek 20 września od zaśpiewania piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”. Ten wyjątkowy dzień dzieciom upłynął na wspaniałej zabawie w podchody na ogrodzie przedszkolnym. Dzieci z ochotą uczestniczyły we wspólnej zabawie i rozmaitych konkursach. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki i zadania, które ukryte były w różnych miejscach ogrodu przedszkolnego. Dzieci kierując się znalezionymi wskazówkami pokonywały liczne przeszkody. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z uśmiechem i radością. Zmaganiom przedszkolaków towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Podchody zakończyły się zdobyciem prawdziwego skarbu, którym były uwielbiane przez przedszkolaków łakocie. W nagrodę dzieci otrzymały medale super przedszkolaków, a nauczycielki złożyły dzieciom z okazji ich święta serdeczne życzenia.

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.