Przedszkole Zakątek Malucha w Jodłowej
 

Dnia 14.09.2018r. nasze przedszkole miało zaszczyt gościć Pana policjanta st. sierż. Mateusza Kurka z Komisariatu Policji w Żyrakowie. Pan policjant przeprowadził prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz zapamiętały ważne numery alarmowe.

Dzieci miały okazję poznać i przymierzyć umundurowanie policjanta, jak również zapoznać się z jego wyposażeniem potrzebnym w codziennej pracy. Największym zainteresowaniem wśród dzieci, były prawdziwe kajdanki, które sami zakładali swoim kolegom i koleżankom. Na zakończenie spotkania, pan policjant zrobił sobie z przedszkolakami pamiątkowe zdjęcie, a przedszkolaki wręczyły podziękowanie. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, a w przyszłości może sami wstąpią do policji.

 

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.